مژه

انواع اکستنشن مژه و راهنمایی انتخاب بهترین نوع کاشت متناسب با مژه طبیعی

کاشت مژه

انواع اکستنشن مژه

بسیاری از افراد تصمیم می‌گیرند به جای داشتن یک مژه ثابت به سراغ مژه‌های بلندتر، برای زیبایی بیشتر بروند. برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌آید که از کدام نوع مژه استفاده کنم؟ ویا برای من کدام نوع کاشت بیشتر مناسب است. در این مقاله قصد داریم تا همه چیز را در مورد انواع مختلف اکستنشن مژه را برای شما توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید

 مژه مینک

مژه‌های مینک اخیراً مورد استفاده افراد مشهور زیادی قرار گرفته است. این نوع از مژه از موهای واقعی ساخته می‌شود و برای هر کسی که به دنبال ظاهری طبیعی و مژه‌های سبک‌تر است، جزو گزینه‌های ایده آل محسوب می‌شود یکی دیگر از ویژگی‌های قابل تشخیص مژه‌های مینک این است که به خاطر سبکی و پر بودن آنها و در عین حال نازک بودن آن باعث می‌شود تا ظاهر چشمگیرتری داشته باشید، و از آنجا که این مژه‌ها بسیار نازک هستند ماندگاری بیشتری دارند، زیرا مژه‌های طبیعی شما را خیلی سنگین نمی‎کند. در مجموع مژه‌های مینک برای یک ظاهر طبیعی و در عین حال زیبا و پرپشت انتخاب عالی است.

مژه های مینک راسو

شما اگر می‌خواهید مژه‌های مصنوعی با هزینه کمتری را داشته باشید، ولی نمی‌خواهید از موهای واقعی استفاده نمایید، این یک گزینه عالی به شمار می‌رود، یکی از مزایای جالب این نوع از مژه‌های مصنوعی این است که اگر خیس شود، فرم خودرا از دست نمی‌دهد و به راحتی از روی مژه‌های شما جدا نخواهد شد.

نرم

اکستنشن مژه نرم  یکی از باریک‌ترین نوع اکستنشن مژه محسوب می‌شود و برای افرادی که مژه‌هایی باریک و طبیعی دوست دارند ولی نمی‌خواهند از اکستنشن‌های ضخیم‌تری استفاده کنند بسیار مناسب است. این مژه‌ها بر روی مژه‌های طبیعی شما سنگین نمی‌کند و ظاهری کاملاً طبیعی دارد. استفاده از این‌گونه اکستنشن‌ها باعث می‌شود که مژه‌های شما پرپشت و ظاهری جذاب داشته باشد. اصولاً این گونه از اکستنشن‌ها در هر سالن آرایشگاهی نمی توانید به راحتی پیدا کنید و تعداد افراد کمی هستند که اینگونه اکستنشن‌ها انجام می‌دهد.

 ابریشمی

 مژه‌های ابریشمی از نظر ظاهر طبیعی و از نظر ضخامت و مژه ها ترکیبی از طبیعی و مصنوعی است. این نوع از اکستنشن‌ها خاص هستند، زیرا آنها در قسمت پایینی مژه که به مژه طبیعی وصل می‌شود ضخیم، و در قسمت انتهایی آن نازک می‌شود، بدین ترتیب ظاهر کامل‌تری به مژه شما می‌دهد. استفاده از این اکستنشن باعث می‌شود مژه‌های شما تیره، پر و براق به نظر برسد. این‌گونه مژه برای کسانی که نمی‌خواهند از اکستنشن طبیعی استفاده کنند ایده آل است. این سبک از اکستنشن به نگهداری بسیار کم و راحتی نیاز دارد، و به راحتی شما می‌توانید شنا کنید، استحمام کنید و ورزش خود را بدون اینکه نگران این باشید، که مژه فرم خود را از دست بدهد و یا از روی مژه شما جدا شود استفاده نمایید.

مژه مصنوعی

مژه مصنوعی مخصوص کسانی است که به دنبال ظاهر  پررنگ، ضخیم و بلند هستند. مسلماً چشمگیرترین ‌نوع کاشت مژه استفاده از مژه‌های مصنوعی است. این سبک از اکستنشن از نظر هزینه به نسبت سایر کاشت مژه ارزانتر خواهند بود. شما پس از اکستنشن مژه مصنوعی دیگر نیازی نخواهید داشت تا از ریمل و وسایل آرایشی دیگری برای آرایش و ظاهر دادن به آن استفاده کنید. این سبک از اکستنشن مژه‌های طبیعی کمتری را در خود دارد.

برای محصولات مژه میتوانید روی لینک محصولات مژه  کلیک کنید

 راهنمای انتخاب بهترین کاشت مژه متناسب با مژه طبیعی

به طور کلی مژه‌های به صورت طبیعی پرپشت و یا ضخیم است. شما می‌توانید از مژه‌های بلند و با ضخامت بلند استفاده کنید ولی اگر مژه‌های طبیعی شما بسیار نازک و کم پشت باشد، باید از اکستنشن‌های ریز و کوتاه استفاده نمایید تا سنگینی را بر روی مژه‌های خود احساس نکنید. مژه‌های فردار برای ایجاد حجم بدون وزن زیاد انتخاب عالی می باشد.

کسانی که مژه‌های صاف تری دارند باید مژه‌های فردار را انتخاب کنند، زیرا به جای کشیدن آن به پایین چشم‌ها را بزرگ‌تر نشان داده و خط مژه‌های طبیعی را سمت بالا می برد.

کسانی که چشم‌های گرد و بزرگ‌تری دارند و یا اصطلاحاً از ظاهر “گربه چشم” بهره‌مند هستند، می‌توانند از مژه‌های بلند استفاده کنند.

افرادی که دارای چشمان بادامی هستند می‌توانند با کاشت مژه‌های بلندتر که در لابلای مژه‌های طبیعی زده می‌شود چشمانی زیباتر داشته باشد.

افرادی که دوست دارند مژه‌های خود را بلندتر کنند، اما ظاهری کاملاً طبیعی داشته باشد می‌توانند از اکستنشن‌های ظریف‌تر با طول کوتاه‌تر و یا حتی اکستنشن‌های ابریشمی را که سبک هستند انتخاب کنند.

ست‌های نیمه کاره برای کسانی که مژه‌های بلند تیره دارند اما به دنبال چیزی هستند که بتوانند، کمی درخشش و فرم را به وجود بیاورد بسیار مناسب است.

افرادی که چشمان درشت، مژه‌های ضخیم و تیره دارند و یا حجم مژه بسیار زیاد است پیشنهاد می‌شود تا از کاشت مژه براق برای زیبایی بیشتر استفاده کنند.

هایلایت‌های رنگی جزو انتخاب تعدادی از افراد است که می‌تواند ظریف باشد. معمولا هایلایت‌های رنگ بنفش و سورمه‌ای بسیار محبوب و پر استفاده است. حتی شما می‌توانید نوع رنگ هایلایت را متناسب با رنگ عنبیه چشم خود انتخاب کنید و از مژه کار بخواهید متناسب با رنگ چشم شما اقدام به کاشت کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با انواع اکستنشن‌های مژه و انتخاب کاشت مژه متناسب با نوع مژه طبیعی شما آشنا کنیم. شما می‌توانید با توجه به نوع سلیقه و هر آنچه که فکر می‌کنید زیبایی شما را دو چندان می‌کند نوع کاشت را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید. اگر تجربه‌ای در استفاده از کاشت‌هایی که ما در بالا به آن اشاره کردیم دارید و یا اگر اکستنشن  خاصی را می‌شناسید که می‌تواند به زیبایی دیگران کمک کند، در قسمت درج نظرات دیدگاه ارزشمند خود را برای ما ارسال کنید.

محصولات مژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.